Gdzie znaleźć dobrą pracę?

By | 24 sierpnia 2017

Poszukiwanie pracy to dla wielu bezrobotnych niejednokrotnie droga pełna przeszkód, takich jak m.in. trudność z dotarciem do ofert spełniających ich oczekiwania, czy też spotykanie na swojej drodze nierzetelnych pracodawców, którzy łudzą nas wizją atrakcyjnej współpracy, następnie zostawiając z niczym. Takim sytuacjom sprzeciwia się serwis Jobs.pl, który powstał, by wspierać i usprawniać proces rekrutacyjny na każdym etapie jego trwania.

Czym jest Jobs.pl?

Grupa Jobs.pl zrzesza poważane portale branżowe, wśród których znajdują się serwisy rekrutacyjne, informacyjne oraz branżowe. Świadczy ona również usługi z zakresu doradztwa i wizerunku, takie jak m.in. pomoc w stworzeniu profesjonalnego CV, które to mogą okazać się niezwykle pomocne w czasie procesu rekrutacyjnego. W skład grupy wchodzą: serwis Jobs.pl, hr.pl, karieramanagera.pl, praktyki.pl, szkolenia.com, cv.pl, asystentki.pl, informatycy.pl, testy.pl

Jobs.pl powstało, aby umożliwić pracodawcom rozwój własnej marki oraz przede wszystkim − dotarcie do idealnych kandydatów na aktualnie oferowane przez nich stanowiska. Grupa wspiera również działania bezrobotnych, którzy aktywnie poszukują pracy odpowiednio dopasowanej do swoich wymagań i kwalifikacji, kierując ich karierę na właściwe tory. Co za tym idzie – nie ogranicza się ona jedynie do pełnienia funkcji rozbudowanej tablicy ogłoszeniowej z ofertami programów stażowych, a także pracy w Polsce i za granicą. Jobs.pl uczestniczy bowiem w każdym etapie rekrutacji kandydatów, zapewniając im profesjonalne wsparcie.

Oprócz kompleksowych usług rekrutacyjnych, na portalu znajdziemy również niezwykle bogatą bazę wiedzy, która zawiera liczne porady dotyczące pracy zawodowej, wysokości pensji, rozwoju kariery, a także aktualne informacje dotyczące konkretnych branż.

Dlaczego warto skorzystać z Jobs.pl?

Niezaprzeczalnym atutem serwisu z ofertami pracy Jobs.pl jest 17-letnie doświadczenie na rynku pracy. Serwis w trakcie swojej działalności zdobył ogromne uznanie, dzięki przekazywaniu pracodawcom, a także kandydatom aktualnych i wyczerpujących informacji oraz zamieszczaniu ofert pracy najwyższej jakości. Skala oddziaływania Jobs.pl jest imponująca – miesięcznie serwis dociera do ok. 4 milionów osób, publikując tysiące ogłoszeń z ofertami pracy. Co najważniejsze, większość, bo 7 na 10 pracodawców, znajduje na nim odpowiedniego kandydata na stanowisko w swojej firmie.