Archiwum kategorii: Szkolenia i rozwój

Zobacz, które kompetencje i umiejętności mają kluczowy wpływ na osiągnięcie sukcesu zawodowego. Podpowiadamy ciekawe metody i techniki rozwoju interpersonalnego. Wybierz idealną metodę rozwoju dla siebie. Wskazujemy co zrobić, aby podwyższyć swoje kompetencje, które umożliwią podjęcie nowej pracy lub awans zawodowy. Podpowiadamy jak można samodzielnie motywować się do pracy nad sobą. Wskazujemy na najnowsze trendy w branży szkoleniowej. Opisujemy różnorodne metody rozwoju – coaching, mentoring, warsztat i szkolenia. Szkolenia i rozwój Strefy biznesu to miejsce dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać i osiągnąć sukces.

5 wskazówek, jak wybrać szkołę językową

W dzisiejszych czasach niezwykle ciężko jest zrobić karierę bez znajomości języków obcych. Nie ulega wątpliwości, że nauka angielskiego to absolutna konieczność, nawet jeśli nie zrealizowało się obecnie panującej podstawy programowej podczas swojej edukacji w szkole. Całe szczęście, na rynku operują liczne szkoły językowe, które pozwolą nam nadrobić zaległości lub doszlifować swoje umiejętności mowy. Czym w… czytaj więcej »

Jak zostać operatorem maszyn budowlanych?

Stoisz na progu dorosłości i marzy Ci się praca operatora maszyn? A może po wielu latach dorosłego życia i pracy postanowiłeś się przebranżowić i maszyny wydały Ci się intrygującym pomysłem? Podsuwamy garść informacji o tym, jak zostać operatorem maszyn budowlanych!

Zarządzanie czasem pracy w przedsiębiorstwie

Efektywne zarządzanie czasem pracy w przedsiębiorstwie jest jednym z priorytetów każdego przedsiębiorcy. Właściwa organizacja pracy usprawnia działanie firmy, przynosi oszczędności, redukuje niepotrzebne koszty, a także zwiększa sprzedaż. Z pewnością zarządzanie czasem pracy w firmie nie jest proste, jednak jest kluczowe dla właściwego funkcjonowania biznesu.

Czy warto robić studia MBA?

W obecnych czasach coraz więcej osób zastanawia się nad rozpoczęciem studiów MBA. Tego typu studia stały się ostatnio bardzo modne, jednakże w wielu przypadkach pomagają w rozwoju kariery. Czym zatem są studia MBA i czy warto je robić?

Coaching a mentoring

Coaching oraz mentoring stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Być może słyszałeś już te terminy, lecz masz o nich jedynie mgliste pojęcie? Sprawdź, jakie korzyści z coachingu może odnieść firma, pracownicy, a także każdy człowiek dążący do rozwoju.

Technika NLP

Poznaj bliżej fascynującą technologię rozwoju oraz pracy nad sobą, jaką jest NLP. Uzyskaj wsparcie w rozwijaniu swojej kreatywności i twórczego myślenia, spojrzeniu na świat oczami drugiego człowieka, a  także pokonaj niepotrzebne lęki i fobie, pozbądź się ograniczających przekonań, odzyskaj kontrolę nad swoimi emocjami i skutecznie realizuj swoje cele. Już dziś dołącz do usatysfakcjonowanych osób, które… czytaj więcej »

Znajomość języków obcych w pracy

Czy zastanawiałeś się, jak znajomość języków obcych może pomóc Ci w znalezieniu pracy? Które języki obce są najbardziej popularne, a które gwarantują znalezienie pracy? Przekonaj się, że nauka języków obcych wcale nie musi być trudna. Sprawdź nasze sprawdzone metody nauki. Polecamy.