Archiwum kategorii: Startupy

Otwórz się na innowacyjny biznes i przekonaj się o zaletach startupu. Zobacz, które czynniki decydują o osiągnięciu sukcesu przez innowacyjną firmę. Ostrzegamy przed najczęściej popełnianymi błędami. Pokazujemy startupy, którym udało się osiągnąć sukces, abyś mógł brać z nich przykład. Doradzamy jak wybrać najlepszy model biznesowy dla startupu.

Oczyszczacze powietrza Panasonic – oczyszczanie, nawilżanie, jonizacja

Zmagasz się z uciążliwymi skutkami ubocznymi zanieczyszczonego powietrza? A może powietrze w Twoim domu jest zbyt suche? Marka Panasonic zadbała o to, aby oczyszczacze powietrza były nie tylko niezwykle skuteczne i funkcjonalne, ale również wyposażone w rewolucyjne technologie oraz funkcje np. nawilżania czy jonizacji. Dzięki temu użytkownik nie musi inwestować w kilka urządzeń, ponieważ jedno… czytaj więcej »

Drukarka Kyocera P3045dn – czy warto?

W pośpiechu pobierasz dokument z drukarki, który jak na złość okazuje się niekompletny? Efektywność pracy biura zależy nie tylko od zaangażowania pracowników, ale także od dostępności do wydajnie i niezawodnie działających sprzętów. Sprawdź jak wybrać dobre urządzenie wielofunkcyjne do biura. Sprawdź dlaczego drukarka Ecosys P3045DN jest dobrym rozwiązaniem.

Jak założyć startup?

Od kilku lat dużo słyszy się o startupach. Moda na startupy przyszła z zachodu, motywując w szczególności młodych ludzi do przekształcania swoich pomysłów w biznesy. Tworzące się w szczególności w dużych miastach środowiska startupowe, zachęcają do wspólnych spotkań, dyskusji i nauki jak poradzić sobie ze swoim startupem.

Czy jest przyszłość dla polskich startupów?

Ostatnimi czasy co rusz słychać o nowych pomysłach młodych polskich biznesmenów. Poczynając od napojów  typu soft-drink, a kończąc na robotach pomagających chirurgowi w czasie wykonywania zabiegów na otwartym sercu. Zalewa nas fala kreatywności. Należy sobie jednak zadać pytanie, jaka jest szansa powodzenia tych mniej lub bardziej odważnych projektów. Przekonaj się od czego w dużej mierze będzie… czytaj więcej »

Startup bez pieniędzy

Marzysz o własnej firmie? Chcesz zacząć zarabiać na własnej działalności? Jeśli tak too zacznij swój biznes bez ryzyka, zbędnej biurokracji oraz bez wysokich kosztów. To możliwe!

10 najlepszych startupów

Ostatnio wiele mówi się o startupach. To słowo przewija się co jakiś czas z mediach. Wciąż pojawiają się nowe informacje o pojawieniu się fantastycznych sturtupów, które zmienią świat. Wiele osób jednak wciąż nie wie, czym jest startup.