Startup bez pieniędzy

By | 20 kwietnia 2016

Marzysz o własnej firmie? Chcesz zacząć zarabiać na własnej działalności? Jeśli tak too zacznij swój biznes bez ryzyka, zbędnej biurokracji oraz bez wysokich kosztów. To możliwe!

A zatem już dziś przetestuj swój pomysł na biznes w najbardziej prosty, mobilny i zarazem najmniej ryzykowny sposób rozpoczynając prowadzenie swojej działalności biznesowej na zasadzie startupa, czyli bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej czy spółki!

A z AIP masz w ten sposób osobowość prawną, co umożliwia Ci prowadzenie biznesu na zasadzie startupu jako pełnoprawnego przedsiębiorcy na rynku. Do tego dobrowolny ZUS, czyli pomoc w obniżaniu kosztów prowadzenia Twojego startupu, księgowość, obsługa prawna oraz  usługi online. Umożliwia Ci to prowadzenie Twojego startupu przez internet za sprawą dostępu do systemu faktur, panelu prawnika oraz bankowości elektronicznej i innych narzędzi online.

Jak sfinansować startup?

Finansowanie startupu można uzyskać z różnych źródeł. Wielu przedsiębiorców decyduje się na fundusze unijne, inni z kolei zaczynają poszukiwania od funduszy inwestycyjnych – venture capital, a także  inwestorów prywatnych, czyli tzw. „aniołów biznesu”. W drodze po środki ważnym etapem jest spotkanie z inwestorem – bo tej niezwykłej szansy nie można zmarnować.

Dofinansowanie startupu

W przeciwieństwie do kapitału początkowego, skierowanego wyłącznie do początkujących start-upów, fundusze Venture Capital zainteresowane są przede wszystkim start-upami, które już jakiś czas temu pojawiły się na rynku i odniosły już pierwsze sukcesy.

Dofinansowanie stratupu pozwala rozwinąć własny biznes. Jest więc kluczowe dla wielu firm. A więc postaw na anioła biznesu, akcelerator lub inkubator.

 Czy można otworzyć startup bez pieniędzy?

Nie masz jeszcze pieniędzy na rozpoczęcie własnego biznesu? To nie problem. Zacznij od założenia swojego startupu w Inkubatorach AIP.

Tak więc jeśli nie jesteś jeszcze pewien/na co do stabilności swoich dochodów z biznesu, a także nie stać Cię na ponoszenie kosztów powiązanych z ubezpieczeniem ZUS, albo też po prostu nie chcesz z niego korzystać – to Firma w AIP jest właśnie dla Ciebie.

 

Sylwia Haliniak