Oczyszczacze powietrza Panasonic – oczyszczanie, nawilżanie, jonizacja

By | 3 marca 2021

Zmagasz się z uciążliwymi skutkami ubocznymi zanieczyszczonego powietrza? A może powietrze w Twoim domu jest zbyt suche? Marka Panasonic zadbała o to, aby oczyszczacze powietrza były nie tylko niezwykle skuteczne i funkcjonalne, ale również wyposażone w rewolucyjne technologie oraz funkcje np. nawilżania czy jonizacji. Dzięki temu użytkownik nie musi inwestować w kilka urządzeń, ponieważ jedno doskonale spełnia wszelkie oczekiwania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się na czym konkretnie polega praca oczyszczacza 3w1.

Oddychaj powietrzem pozbawionym zanieczyszczeń

Producent Panasonic zapewnia swoim użytkownikom nie tylko wydajne, ale również ciche i energooszczędne urządzenia. Co więcej, modele cechują się wysokim poziomem CADR oraz wieloma funkcjami ułatwiającymi ich obsługę. Urządzenia wyposażane są w czujniki oraz wiele trybów, dzięki którym monitorują stan powietrza, a następnie samodzielnie dostosowują obroty.

Należy pamiętać, że czyste powietrze nie miałoby miejsca bez skutecznej filtracji. Oczyszczacze Panasonic wyposażone są w 3-etapową filtrację, która składa się z filtra HEPA klasy H13, filtra z aktywnym węglem oraz filtra wstępnego. Każdy z nich odpowiedzialny jest za eliminację innych zanieczyszczeń i szkodliwych substancji.

Dzięki filtrowi wstępnemu możemy pozbyć się wszelkich większych zabrudzeń: włosów, sierści czy kurzu. Aktywny węgiel dba o powietrze pozbawione nieprzyjemnych zapachów, a HEPA okazuje się szczególnie przydatny w kwestii walki z alergenami.

Oczyszczacze Panasonic to również aż 3 prędkości wentylatora: low, medium oraz high. Szczególnym udogodnieniem okazuje się także programator czasowy, dzięki któremu możemy ustawić pracę urządzenia na określony czas. Poza tym możemy liczyć na wskaźnik informujący o konieczności wymiany filtra – korzystanie z oczyszczacza z przestarzałym filtrem jest bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Koniec z suchym powietrzem – skuteczne nawilżanie

Zmagasz się z suchą, pękającą skórą? Towarzyszy Ci nieustający kaszel? To tylko jedne z wielu objaw suchego powietrza. Funkcja nawilżania w oczyszczaczach Panasonic efektywnie i szybko zadba o odpowiedni poziom wilgotności w Twoim domu lub miejscu pracy. Co ważne, dzięki sporym zbiornikom na wodę urządzenie pracuje praktycznie samodzielnie, ponieważ nie wymaga częstego napełniania.  

Obawiasz się o to, że proces ten nie należy do najbardziej bezpiecznych? Nic bardziej mylnego! Oczyszczacze z funkcją nawilżania firmy Panasonic wyposażane są w środki bakteriobójcze, dzięki czemu nie ma mowy o rozmnażaniu się bakterii.

Jonizacja powietrza dzięki opatentowanej Technologii Nanoe

Jonizacja to proces zaczerpnięty z natury – lasów, parków oraz wszelkich terenów przepełnionych zielenią. Polega ona na przechwytywaniu wirusów, bakterii, pleśni i innych niebezpiecznych substancji. Dodatkowo jony Nanoe mają pozytywny wpływ na skórę człowieka, a ich mikroskopijne cząsteczki wnikają w tkaniny i neutralizują zapachy.

Warto również wspomnieć, że jest to proces całkowicie bezpieczny oraz gwarantujący nie tylko czyste, ale i rześkie powietrze. Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich dzięki urządzeniom marki Panasonic.

oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR-70G-K

Energooszczędność i niskie koszty eksploatacji        

Obawiasz się, że tyle funkcji w jednym urządzeniu wiąże się z wysokimi kosztami? Nic z tych rzeczy. Dzięki trybowi EcoNavi ograniczysz zużycie energii nawet do 60%. Roczny koszt filtrów również nie obciąży znacznie Twojego budżetu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób poszukujących tanich i skutecznych metod oczyszczania powietrza.

Certyfikaty i atesty

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, proces oczyszczania, nawilżania oraz jonizacja należy do w pełni bezpiecznych. Potwierdzają to liczne certyfikaty i atesty, takie jak np. atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny) czy certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, który jest istotny dla poszukujących remedium alergików.

 

Nie zwlekaj z zakupem i wybierz oczyszczacz powietrza Panasonic dla siebie i Twoich bliskich.