Drukarka Kyocera P3045dn – czy warto?

By | 6 września 2017

W pośpiechu pobierasz dokument z drukarki, który jak na złość okazuje się niekompletny? Efektywność pracy biura zależy nie tylko od zaangażowania pracowników, ale także od dostępności do wydajnie i niezawodnie działających sprzętów. Sprawdź jak wybrać dobre urządzenie wielofunkcyjne do biura. Sprawdź dlaczego drukarka Ecosys P3045DN jest dobrym rozwiązaniem.

Dlaczego ważna jest ilość i pojemność kaset?

Kupując małą drukarkę, o niskich parametrach prędkości i wydajności, obniżasz wydajność pracy swoich pracowników. Dodatkowo konieczność koncentrowania się na tak mało istotnych kwestiach jak monitorowanie pracy drukarki, przewracania stron w celu uzyskania druku dwustronnego, czy też konieczności częstego uzupełnienia papieru w kasetach, sprawia, że pracownicy nie mogą skoncentrować się na swoich priorytetowych zadaniach.

W sytuacji gdy zabraknie papieru w pierwszej kasecie, urządzenie pobiera papier z kolejnej kasety. To zapewnia ciągłość druku. Z łatwością możemy zapobiec sytuacjom, gdy przesłany dokument nie wydrukował się w całości, ze względu na brak papieru w kasecie.

 

Drukarka ECOSYS P3045dn

Najnowsze rozwiązania technologiczne w Twoim biurze. Drukarka P3045dn wykorzystuje technologię ECOSYS, która gwarantuje

  • najniższe możliwe całkowite koszty eksploatacji w tej klasie urządzeń
  • troskę o środowisko naturalne – ograniczenie zanieczyszczeń oraz efektywniejsze wykorzystanie zasobów
  • wielozadaniowość i modułowość – urządzenie można rozbudować o dodatkowe moduły, a także wykorzystać do różnego typu druku (wiele formatów – A4, A5, A6, B5, Letter, Legal i inne; grubość papieru 60 – 220 g/m2).

 

ecosys p3045dn

Drukarka Ecosys P3045dn

Jak często w Twoim biurze drukowane są podwójnie te same dokumenty, ponieważ drukarka nieprawidłowo odczytała lub zapisała tylko wybrane polecenia druku? Ile razy zdarzyło Ci się wydrukować dokument kilkukrotnie, ponieważ w momencie wysyłania pliku, drukarka była zajęta drukiem dużych dokumentów? Jeżeli takie sytuacje mają miejsca w Twoim biurze wybierz drukarkę, którą będziesz mógł zarządzać zdalnie dzięki odpowiednim aplikacjom mobilnym.

 

Wydajna drukarka laserowa

Szukasz niedrogiej i wydajnej zarazem drukarki do biura? Sprawdź funkcjonalności i parametry drukarki P3045DN. To doskonały wybór dla biur, które stawiają na efektywność i niezawodność. Drukarka laserowa gwarantuje doskonałą jakość wydruku. Dzięki zastosowaniu mobilnych funkcjonalności, drukarka bardzo łatwo integruje się w środowisku biurowym i zapewnia dużą efektywność.