Archiwum kategorii: Biznes w Polsce

Prowadzisz lub planujesz otworzyć własny biznes? Sprawdź skuteczne metody zarządzania firmą, dzięki którym twoja firma osiągnie większe zyski. Dowiedz się skąd pozyskać środki na założenie własnej firmy. Naucz się efektywnie zarządzać kosztami oraz zyskiem firmy. Przekonaj się, że Polska to dobry rynek dla inwestorów. Doradzamy jak przekształcić idee w czyn.

5 zalet pożyczek dla biznesu

Potrzebujesz szybkiej gotówki, ale nie masz czasu na formalności? Otworzyłeś właśnie własną firmę, lecz nagle zabrakło Ci określonej kwoty na konkretny cel? A może wahasz się, co wybrać: kredyt czy pożyczkę? Jeśli tak, sprawdź zatem, jakie są zalety pożyczek dla biznesu i podejmij właściwą decyzję już dziś.

Ekspozytory tekturowe- zalety i zastosowanie

Niemal w każdym sklepie spotykamy ekspozytory tekturowe. Tak to prawda, chociaż możemy nie kojarzyć nazwy, to przedmiot ten widzimy prawie codziennie. Pełni niezwykle ważną rolę marketingową oraz przyozdabia ekspozycje sklepowe. Jakie są inne zastosowania ekspozytorów tekturowych i jakie posiadają zalety?

Profesjonalna Agencja hostess

Agencja hostess i modelek Organizacja firmowych eventów wymaga odpowiedniej oprawy. Dzięki wsparciu profesjonalnej agencji modelek, każde wydarzenie nabiera niepowtarzalnego efektu. Sprawdź czym kierować się przy wyborze agencji hostess, a także z jakiego zakresu usług możesz skorzystać.

Na czym polega skuteczność content marketingu?

Masz firmę, stawiasz pierwsze kroki na rynku i chcesz wypromować swoje produkty i usługi? Zastanawiasz się  jak dobrze zaplanować i zrealizować działania promocyjne? Poznaj mechanizm działania content marketingu, a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.

Jak wybrać profesjonalny system wideokonferencyjny?

Profesjonalny system wideokonferencyjny oszczędza czas i pieniądze. Dzięki niemu możemy rozwinąć naszą firmę na całkiem nowe rynki międzynarodowe i wprowadzić firmę w XXI wiek. Dowiedz się, czym należy sugerować się przy wyborze funkcjonalnego i trwałego sprzętu wideokonferencyjnego.

Jak odzyskać pieniądze od pracodawcy?

Pracodawca zalega z wypłatą wynagrodzenia, a może nie płaci za nadgodziny. Mogłoby się wydawać, że jest to sytuacja podbramkowa. Jednak nic bardziej mylnego, każdy pracownik ma swoje prawa, które wyraźnie wskazują na możliwość, a nawet konieczność, ubiegania się o zapłatę za wykonaną pracę. Oto krótki poradnik, jak w legalny sposób, odzyskać swoje pieniądze od pracodawcy.… czytaj więcej »

Marketing mix

Marketing jest obecnie jedną z najszybciej i najefektywniej rozwijających się nauk. Jego wpływ na nasze otoczenie jest praktycznie nieograniczony. Właściwe zrozumienie istnienia i wzajemnej zależności instrumentów marketingowych pozwoli nam na osiągnięcie sukcesu w biznesie. Marketing mix stał się jedną z najbardziej rewolucyjnych teoretycznych koncepcji rynkowych uwarunkowań. Warto poznać jego założenia, by świadomie i skutecznie wykorzystywać… czytaj więcej »

Jak zastrzec nazwę firmy?

Prowadząc własną firmę, naturalnym pragnieniem jest zachowanie indywidualności swojego przedsięwzięcia. Kryje się pod tym sposób działania firmy, ale także to, co na pierwszy rzut oka ją wyróżnia – nazwa i logo. Chcąc posiadać wyłączne prawa do wykorzystywania nazwy firmy można podjąć ku temu działania.

Jak odliczać koszty w firmie?

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wydatkami na inwestycje, narzędzia czy też pracowników. Każda firma, niezależnie od tego czy jest jednoosobowa czy zatrudnia pracowników, generuje koszty. I choć koszt kojarzy się raczej negatywnie, to niekoniecznie oznacza coś złego, ponieważ można odliczyć go od podatku. W związku z tym im wyższe koszty, tym mniejszy podatek. Jak… czytaj więcej »